Vytvořit nový účet Ztracené heslo

Pro váš lepší zážitek z nakupování používáme cookies. Více informací.

Šperky, ať už pravé nebo bižuterie, vypovídají něco o nás. Jsou to poslové lásky, symboly, talismany... Kromě toho jsou šperky také součástí naší historie a odhalují naši osobnost. Ať už jsou diskrétní nebo okázalé, vyjadřují naše pocity a náš vztah k naší osobě.

 ELIZABETH´S CREATION je značka, která byla založena v roce 2014 aby naslouchala každému z nás a vytvářela jedinečné šperky, které jsou naším obrazem. Elizabeth´s Creation šperky ovládájí tajemstvím minerálů a dávají jim duši. Dokonale známe symboliku a charakteristiky všech kamenů a na základě toho navrhujeme výrobky s něžnými a přitom silnými vibracemi, které nám všem poskytují kousek kamenného snu.

V tvůrčím procesu ožívají živly, vstupuje do něj vnímavost umělce, tvořivé kreace se dostávají na úroveň uměleckých děl. Elizabeth´s Creation touží zachytit vaši osobnost, vaši auru, otevřít pět smyslů každé osoby, která vstoupí do našeho butiku. Broušené měsíční kameny, fasetové ametysty, záhádné velké geody, energie křišťálu. Naše tvorba vás zve na cestu do světa kamenů, do univerzální a prvopočáteční substance.